flex

Bezawaryjne kompresory przemysłowe to urządzenia, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród współczesnych zakładów produkcyjnych czy firm usługowych, wykorzystujących sprężone powietrze. Inwestycja w sprężarki AG KOMPRESSOREN to rozwiązanie sprawdzone. Oprócz zaawansowanych parametrów technicznych, urządzenia te są dostępne w szerokiej gamie modeli, idealnie dopasowanej do indywidualnych wymogów przedsiębiorcy.

Kompresory AG KOMPRESSOREN z serii Flexi – pozbawione biegu jałowego 

Dla osób, które poszukują kompresorów śrubowych o zmiennej wydajności z wtryskiem oleju i napędem bezpośrednim o mocy 22 do 75 kW i żywotnymi silnikami poleca się sprężarki  z serii Flexi. To oszczędne i wydajne urządzenia, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane w różnego typu zakładach produkcyjnych czy w firmach świadczących usługi przy pomocy sprężonego powietrza. Sprężarki Flexi to urządzenia, które produkują powietrze zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem zakładu przemysłowego czy firmy usługowej. Pozwala to na relatywne dysponowanie tego typu medium i dopasowanie go do bieżącego cyklu produkcyjnego czy też liczby obsługiwanych kontrahentów.

Seria kompresorów przemysłowych śrubowych o zmiennej wydajności Flexi marki AG KOMPRESSOREN to urządzenia, w których wyeliminowano bieg jałowy, co gwarantuje ich znacznie dłuższą żywotność i mniejsze zużycie energii elektrycznej. Niskie prędkości obrotowe bloków śrubowych obniżają koszty konserwacji, a także umożliwiają wydłużenie okresów pomiędzy obowiązkowymi przeglądami.

Idealne kompresory do warsztatów samochodowych, a także małych i średnich firm

Wśród wysokiej klasy kompresorów przemysłowych AG KOMPRESSOREN na uwagę zasługują także modele KME C 11-15. To wydajne i bardzo wytrzymałe sprężarki śrubowe z wtryskiem oleju, napędem pasowym i silnikami trójfazowymi. Urządzenia te mogą być montowane na zbiornikach, dzięki czemu można zaoszczędzić sporo miejsca i nie trzeba posiadać oddzielnej sprężarkowni. Dostosowane są do potrzeb małych i średnich zakładów, między innymi warsztatów samochodowych czy lakierni, a także innych firm wykorzystujących sprężone powietrze, jako medium.

Sprężarki z tej serii posiadają zaawansowany sterownik elektroniczny, który umożliwia pełne monitorowanie parametrów technicznych i działania bez potrzeby wykonywania skomplikowanych i czasochłonnych czynności związanych z ich obsługą. Sterownik ułatwia także czynności konserwacyjne i prace serwisowe, co również wpływa na obniżenie kosztów związanych z eksploatacją kompresorów KME C. To propozycja dla firm, którym zależy na sprężarkach śrubowych pozwalających na zamontowanie z osuszaczem na zbiorniku.

Kompresory Smart – wytrzymały silnik i obudowa zabezpieczona przed zanieczyszczeniami

Osobom, które poszukują sprężarek śrubowych z wtryskiem oleju w doskonałym stosunku jakości do ceny, poleca się kompresory przemysłowe AG KOMPRESSOREN z kategorii Smart. To urządzenia z sterownikiem mikroprocesorowym z kolorowym wyświetlaczem 5-calowym, ekranem dotykowym, a także przyciski funkcyjne na froncie. Oprócz tego, sprężarki śrubowe Smart mają zdalne włączanie i wyłączanie, co ułatwia ich obsługę, bez potrzeby fizycznej obecności w zakładzie produkcyjnym czy firmie usługowej. Kompresory przemysłowe Smart posiadają wytrzymały silnik i są energooszczędne przez co nie wpływają negatywnie na degradację środowiska naturalnego. Ich konstrukcja jest zabezpieczona przed dostaniem się do środka kurzu i wody, co chroni czułe podzespoły przed ryzykiem nagłej i czasem bardzo poważnej awarii.

Wybierając kompresory przemysłowe marki AG KOMPRESSOREN można liczyć na to, że będą to urządzenia niezawodne, bezawaryjne, o doskonałych parametrach technicznych i w przystępnej cenie. Są to sprężarki dostępne w różnych opcjach, idealnie dopasowane do potrzeb współczesnych przedsiębiorstw.

Źródło: Almig Kompressoren Polska – sprężarki powietrza